O mne

História salónu siaha do dávnej minulosti, veru, už je to viac než 20 rokov, čo vznikol Salón Afrodita. Avšak ako život plynul, diali sa zmeny a od roku 2012 sa snažím salón zveľaďovať a šíriť jeho dobré meno ja, majiteľka a groomerka Zuzana Vitková

Už od malička som mala hlboký a milujúci vzťah k zvieratkám každého druhu. Nie vždy mali rodičia rovnakú radosť ako ja, ale prežili to bez ujmy. Škrečky, myšky, psíky (Alik, Miško, Ami, Benji, Shelby, Jimko),  Fénix- chovateľská stanica dlhosrstých morčiat a zakrslých králikov...

Každá malá dušička formovala zodpovednosť, oddanosť a trpezlivosť, ktorá je pri práci groomera dôležitá. Asi ako väčšina z nás, aj ja som začínala úpravou svojho psa, vtedy to bol aljašský malamut Ami a westík Benji, keďže sme na dedine, v tej dobe, nemali o salóne pre psov ani potuchy. Čas plynul, študovala som gymnázium, neskôr UVL v Košiciach a zrazu sa mi naskytla možnosť prevziať Salón Afrodita. Bolo to odvážne rozhodnutie, ale nabrala som odvahu a šla do toho po hlave. Učila som sa, skúšala, opravovala, opravovala ... Od toho okamihu mi prešlo rukami množstvo psíkov s rôznymi povahami a v rôznych stavoch srsti. Od každého z nich som sa veľa naučila.

Dnes môžem povedať, že som sa v tomto povolaní našla ❤️

Mojim cieľom je, sa neustále vzdelávať, posúvať sa vpred a poskytovať kvalitné a odborné služby, ale aj poradenstvo v oblasti výživy a správnej domácej údržby pre svojich zákazníkov. Navštevujem rôzne odborné semináre a workshopy zamerané ako na teoretické znalosti , tak aj na zlepšovanie mojich strihačských schopností.

Som:

-člen Asociácie strihačov psov Slovenska

Úspešne som absolvovala:

- vzdelávanie v Pet skin academy -dermatokozmetológia a ozonoterapia

-certifikované školenia zamerané na SPA liečebné kúpele a terapie  pre psov (MVDr. Fábiková, p. Kašparová)

-certifikované školenie aromaterapie

-certifikované školenia zamerané na strihové úpravy plemien pomeranian (venujem sa aj výstavnej úprave), pudel (moderný strih a baby strih), yorkshire teriér a úprava srsti trimovaním,... a ďalšie školenia v pet úprave

Poskytujem školenia zamerané:

-anatómia kože a srsti

-starostlivosť a výstavnú úpravu plemena pomerania

-školenia zamerané na praktické použitie kozmetiky Iv san Bernard v salónoch. So zameraním na správne použitie techník, miešanie produktov a ozonoterapiu.


Každému zákaznikovi sa venujem individuálne a trpezlivo. 

Malý, veľký, krátkosrstý, či s riadnym kožuchom, každý z nich si zaslúži byť krásny. Upravujem, kúpem, rozčesávam, trimujem, venujem sa SPA liečebným kúpeľom a výstavne upravujem plemeno pomeranian.

Aby bol váš psík počas úpravy v čo najväčšej pohode, prosím dôverujte mi. Je lepšie ak to necháte na nás, a salón opustíte. Vaša prítomnosť psíka rozptyľuje a môže dôjsť k poraneniam.

Nie ste si istý? Máte otázky? Pýtajte sa. Učíme sa celý život...

Teším sa na vás a vášho 4-nohého miláčika, Zuzana

 

 

KONTAKT

Moldavská cesta 45
1. poschodie
Košice
04011
0905 151 684
Vytvorené službou Webnode